Умови повернення

Політика повернення товарів в Pixel

У Pixel ми прагнемо забезпечити вашу повну задоволеність від кожної покупки. Якщо з якоїсь причини ви не задоволені придбаним товаром, ми пропонуємо зручну політику повернення.

Загальні умови повернення

Ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту його придбання, якщо товар не був у вжитку, зберігає оригінальний вигляд і споживчі властивості. Товар повинен бути в повному комплекті, з усіма маркуваннями виробника.

Повернення товарів категорії "used"

Для товарів категорії "used", ми пропонуємо спеціальні умови повернення. Ви можете повернути товар протягом 14 днів, якщо він не відповідає вашим очікуванням. Однак, будь ласка, зверніть увагу, що товари цієї категорії повинні бути повернуті в стані, в якому ви їх отримали, з усіма маркуваннями виробника.

Процес повернення

Щоб повернути товар, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки. Ми надамо вам всю необхідну інформацію і допоможемо організувати повернення товару.

Відшкодування

Після отримання і перевірки повернутого товару, ми здійснимо повернення коштів на вашу банківську карту або банківський рахунок. Процес відшкодування може зайняти до 14 робочих днів.

Ми вдячні вам за покупки в Pixel і робимо все можливе, щоб забезпечити вашу задоволеність від наших товарів і сервісу