Про нас

«Pixel» – магазин мобільних рішень, який був заснований в 2015 році. За час свого існування компанія допомогла не одній тисячі покупців зробити своє життя простішим, приємнішим, продуктивнішим. Постійно зростаюча база клієнтів – це результат наполегливої праці і відповідального підходу до справи. Ми не бажаємо і не вміємо зупинятися на досягнутому, продовжуючи нарощувати обороти, прагнучи до лідерства в галузі.

Місія спеціалізованого інтернет-магазину digital-пристроїв, гаджетів та аксесуарів «Pixel» – відкрити світ цифрової техніки для всіх і кожного, вдосконалювати життя людини за допомогою IT-технологій, допомогти клієнтам придбати необхідний продукт, який відповідає бажанням і потребам.

Нам можна довіряти

Головна мета і основний принцип роботи «Pixel» – задоволеність роздрібного покупця. Саме тому команда магазину завжди на стороні клієнта, адже майбутнє у ваших руках. І цій правді ми безмірно радіємо – ви допомагаєте нам бути найкращими.

Співробітники «Pixel» прагнуть інформувати своїх покупців – саме для цього ведеться активна підготовка статей, новин і оглядів на реалізовану продукцію на сайті, а також детальна професійна технічна консультація по телефону і в офлайн-магазинах. Ми намагаємося максимально озброїти вас інформацією, щоб ви могли прийняти впевнене, обґрунтоване рішення про покупку.

Ми поважаємо свого клієнта і цінуємо свою репутацію, а тому реалізуємо виключно сертифіковану продукцію з сервісною підтримкою – ніяких розчарувань і невиправданих очікувань покупця.

Чому до нас хочеться повернутися?

Постійні клієнти «Pixel» знають – співпраця з нами гарантує масу бонусів:

 • Простий і ефективний підбір товару в каталозі сайту.
 • Стабільно широкий асортимент пристроїв, сумісних супутніх продуктів, аксесуарів і витратних матеріалів.
 • Демонстраційні салони-магазини в містах Кам'янець-Подільський та Хмельницький, де можна побачити, помацати і спробувати вподобаний пристрій, а також отримати замовлення.
 • Безкоштовна кава в офлайн-магазинах для дорослих і морозиво для дітей.
 • Індивідуальний підхід, уважне ставлення персоналу до кожного клієнта.
 • Обробка вашого замовлення протягом 15 хвилин.
 • Опція заміни та повернення товару: ми не можемо відмовляти вам у праві, гарантованому законом «Про захист прав споживача».
 • Оперативна доставка будь-якого продукту в усі регіони України Новою Поштою.
 • Можливість придбання техніки в розстрочку або кредит.
 • Зручна оплата замовлення: готівковим, безготівковим способами.
 • Надання гарантії від виробника або продавця на термін до 12 місяців, в залежності від категорії продукту на всі товари в каталозі сайту і в офлайн магазинах.

Магазин мобільних рішень «Pixel» – місце, де ви легко можете вибрати і стати усвідомленим щасливим володарем корисної цифрової техніки і електроніки, гаджетів та аксесуарів. Від вас – бажання, від нас – оригінальна якісна продукція. Наша команда, яка прагне відповідати високим стандартам якості обслуговування, зробить ваше життя кращим за допомогою складних сучасних технологій.