Про нас

Ми не просто сервіс або магазин, "Pixel" - те місце, де вам нададуть повний комплекс послуг з обслуговування техніки Apple.

Починаючи в 2015 року компанія допомогла багатьом покупцям зробити своє життя простішим, приємнішим, продуктивнішим. Постійно зростаюча база клієнтів – це результат наполегливої праці і відповідального підходу до справи.


Наша місія

Відкрити світ цифрової техніки для всіх і кожного, вдосконалювати життя людини за допомогою IT-технологій, подарувати радість від використання продукції AppleНам можна довіряти

Головна мета і основний принцип роботи «Pixel» – задоволеність наших клієнтів. Саме тому команда магазину завжди на стороні клієнта, тому що саме ви допомагаєте нам бути найкращими.

Співробітники «Pixel» прагнуть інформувати своїх покупців – саме для цього ведеться активна підготовка статей, новин і оглядів на реалізовану продукцію на сайті, а також детальна професійна технічна консультація по телефону і в офлайн-магазинах. Ми намагаємося максимально озброїти вас інформацією, щоб ви могли прийняти впевнене, обґрунтоване рішення про покупку.

Ми поважаємо вас і цінуємо свою репутацію, а тому реалізуємо виключно сертифіковану продукцію з сервісною підтримкою.

На полицях нашого магазину ви знайдете як новий, так і вживаний товар, який ми ретельно тестуємо і надаємо власну гарантію. Ми завжди готові допомогти підібрати хороший девайс і відправити його в будь-яку точку України


Чому слід обрати саме "Pixel"?

Тому що співпраця з нами гарантує масу бонусів:

  • Більше 8 років бездоганної праці
  • Демонстраційний салон-магазин в місті Кам'янець-Подільський, де можна побачити, помацати і спробувати вподобаний пристрій, а також отримати замовлення.
  • Безкоштовна кава в офлайн-магазинах для дорослих і морозиво для дітей
  • Обробка вашого замовлення протягом 15 хвилин.
  • Заміна та повернення товару згідно закону «Про захист прав споживача».
  • Послуга trade-in - приносите свій смартфон і отримуєте замість нього новий, доплативши різницю
  • Зручна оплата замовлення: готівковим, безготівковим способами.
  • Надання гарантії від виробника або продавця на термін до 24 місяців, в залежності від категорії продукту на всі товари в каталозі сайту і в офлайн магазинах.


Магазин «Pixel» – місце, де ви станете щасливим володарем корисної цифрової техніки і електроніки, гаджетів та аксесуарів. Від вас – бажання, від нас – оригінальна якісна продукція!