Оплата і доставка

Оплата і доставка

У Pixel ми розуміємо, що безпечна та зручна доставка та оплата - це ключові аспекти при покупці онлайн. Тому ми розробили систему доставки та оплати, яка враховує ваші потреби.

Безпечність вашого товару - наш пріоритет

Ми страхуємо кожен товар на повну його вартість, щоб ви могли бути спокійні за його цілісність. У разі виникнення будь-яких проблем, таких як некомплект товару, нестача або відсутність документів, ви можете скласти акт невідповідності. Якщо ви помітили пошкодження упаковки, ви можете відмовитися від посилки або заявити претензії службі доставки.

Гнучкі умови оплати

Ми пропонуємо різні способи оплати, щоб ви могли вибрати найбільш зручний для вас. Ви можете оплатити товар безпечним платежем на сайті, взяти товар в кредит або оплатити частинами. Також ми пропонуємо оплату при отриманні на відділенні "Нової Пошти". У цьому випадку ми можемо попросити передплату у розмірі до 10% від вартості товару.

Прозора система доставки

Ми надсилаємо вам SMS з номером посилки одразу після відправки замовлення. Вам надійде SMS-повідомлення про те, що посилку доставлено у відділення. З цього моменту у вас є 5 днів, щоб забрати замовлення. Приходьте у відділення у зручний час і забирайте своє замовлення, не забуваючи перевірити відповідність замовлення та товарного чеку.

У Pixel ми робимо все можливе, щоб ваша покупка була максимально зручною та безпечною.