Huawei Watch Band 6 (Sakura Pink) 55026632

Розмір екрану: 1,47"
 • 1 799 ₴
 • 1 499 ₴

 • В наличии
Ви успішно підписалися на сповіщення про наявність

Додаткові опції замовлення

Безкоштовна консультація

Залиш телефон, а ми проконсультуємо та підберемо альтернативи і кращі пропозиції на ваш бюджет, тому що ми спеціалізуємося на телефонах

Контакти директора

Ми не така велика компанія, і можемо вирішити проблему будь-якого покупця. Ви навіть можете зв'язатися з нашим директором.

Андрій Тильний

Відгуки 0

Характеристики

Основні характеристики

Додаток для смартфона
Huawei Health
Для кого
Жіночі

Функціональність

Телефонні дзвінки
Повідомлення про вхідний дзвінок
Моніторинг
Сну Пульсу Фізичної активності Менструального циклу Стресу Насичення крові киснем (SpO2)
Датчики
Датчик акселерометра; Датчик гіроскопа; Оптичний датчик пульсу

Дисплей

Тип екрану
Кольоровий
Розмір екрану
1,47"
Роздільна здатність екрану
198 x 368
Сенсорний екран
Так

Опис

Цілодобовий моніторинг SpO21 | Безрамковий екран | 2 тижні автономної роботи2

Huawei Band 6 Header Image

Вище, краще, сильніше

 • 96 режимів тренувань

  Професійні інструкції на базі алгоритму TruSport™

  Huawei Band 6 Advantages Image
 • Безрамковий екран діагоналлю 1,47 дюйма

  Розмір робочої поверхні екрана збільшено на 148%3

  Huawei Band 6 Advantages Image
 • Цілодобовий моніторинг SpO21

  Попередження про низький рівень кисню в крові

  Huawei Band 6 Advantages Image
 • Технологія моніторингу пульсу TruSeenTM 4.0

  Цілодобовий моніторинг пульсу з попередженням про занизьку/зависоку частоту пульсу

  Huawei Band 6 Advantages Image
 • Технологія відстеження сну TruSleepTM 2.0

  Відстеження чотирьох фаз сну і понад 200 рекомендацій з поліпшення якості сну

  Huawei Band 6 Advantages Image
 • 2 тижні автономної роботи2

  Швидке заряджання від магнітного зарядного пристрою

  Huawei Band 6 Advantages Image

Новий розумний браслет

Розумний браслет HUAWEI Band 6 може похизуватися 1,47-дюймовим безрамковим AMOLED-екраном зі збільшеною на 148% робочою поверхнею3 та корисною площею 64%. Додайте високу роздільну здатність 194 x 368 пікселів з 282 PPI – і отримаєте фітнес-браслет, що вражає.

Розмір робочої поверхні екрана збільшений на

148%

Huawei Band 6 Screen First Image

Корисна площа збільшена на

42%

Huawei Band 6 Screen Second Image

Ще більше корисної інформації

Екран з великою корисною площею не лише має стильний вигляд, але й дає змогу переглядати більше корисної інформації. Фотографії більшого розміру, більше статистики тренувань і безперервний моніторинг частоти пульсу – усе це з найвищим ступенем деталізації. Вільно переглядайте цю інформацію на екрані за допомогою інтуїтивного сенсорного керування.

Huawei Band 6 Resolution Image

Створіть власний стиль

Змінюйте циферблат залежно від настрою. Серед величезного розмаїття варіантів циферблатів у HUAWEI Watch Face Store4 оберіть той, що найповніше відповідає вашому стилю. Замінюйте циферблат простим торканням. Замість циферблату також можна використовувати власні фото. Нехай ваш циферблат тішить око.

Huawei Band 6 Resolution Image

Стиль і комфорт

Оберіть стиль до душі. HUAWEI Band 6 пропонується з ремінцями чотирьох кольорів – кожен із власною естетикою. Ремінці з приємного на дотик міцного силікону дуже легкі і не брудняться. Весь браслет важить лише 18 г і дуже зручний на руці.

 • Графітовий чорний
 • Насичений зелений
 • Помаранчевий
 • Світло-рожевий
Huawei Band 6 Comfort Image

2 тижні автономної роботи

HUAWEI Band 6 вирізняється тривалим часом автономної роботи (до 14 днів за умов звичайного користування2 і до 10 днів в умовах інтенсивного користування) – чи не найбільший показник серед розумних браслетів5. Якщо ваш пристрій розрядився, ви легко зможете підзарядити його лише за 5 хвилин за допомогою магнітного зарядного пристрою. Рівня заряду вистачить на 2 дні. Життя надто коротке, щоб хвилюватись про подібні дрібниці.

Huawei Band 6 Battery Image
Huawei Band 6 Pulse Header Image
Huawei Band 6 Pulse Image

Цілодобовий моніторинг частоти пульсу

Контроль частоти пульсу надзвичайно важливий для підтримки гарної фізичної форми та здоров’я. Технологія моніторингу пульсу TruSeenTM 4.0 включає в себе оптичні лінзи і передбачає обробку даних за допомогою штучного інтелекту з метою цілодобового моніторингу частоти вашого пульсу. Якщо частота вашого пульсу зменшиться чи збільшиться вище безпечного рівня, ви одразу отримаєте попередження. Турбота про здоров’я – на першому місці.

Huawei Band 6 Oxygen Image

Цілодобовий моніторинг SpO2

Хронічна нестача кисню в крові (SpO2) може спричинити втому й погіршення пам’яті, і навіть завдати шкоди мозку та серцю. Саме тому важливо підтримувати безпечний рівень кисню в крові. HUAWEI Band 6 має вбудовану систему цілодобового відстеження рівня SpO21. Якщо рівень кисню в крові стає занизьким, браслет починає вібрувати, щоб ви могли відновити дихання.

Huawei Band 6 sleep Image

Технологія відстеження рівня стресу TruRelax™

Забудьте про стрес. Із технологією TruRelax™ ви зможете відстежувати рівень стресу впродовж дня і знижувати його, виконуючи дихальні вправи на основі інструкцій на екрані свого браслета. Ласкаво просимо у життя без стресів.

Huawei Band 6 stress Image

Технологія відстеження сну TruSleepTM 2.0

Ви можете поліпшити якість свого сну. Технологія TruSleepTM 2.0 виявляє, коли ви не спите, а також коли перебуваєте в одній з чотирьох фаз сну: глибокий сон, неглибокий сон, швидкий сон і дрімота. Браслет визначає фазу з точністю до 96,3 % і реєструє не лише тривалість, але й якість вашого сну. Пристрій дає змогу виявити шість основних проблем зі сном. А ще ви можете отримати понад 200 рекомендацій з поліпшення якості сну. Що ліпше виспишся, то ліпшим буде день.

Huawei Band 6 womanblood Image

Відстеження менструального циклу6

Ведіть зручний календар менструального циклу з HUAWEI Band 6. Отримуйте своєчасні приховані нагадування про наближення менструації. Дбайливий друг на вашому зап’ястку.

Huawei Band 6 Pulse Header Image
Huawei Band 6 Activity Image

Зустрічайте нового себе

Починайте кожен день, задавши три цілі: кількість кроків, кількість часу фізичної активності та рівень фізичної активності (від помірного до високого). HUAWEI Band 6 автоматично відстежуватиме ваш прогрес за допомогою яскравих, кольорових графіків. Отримуйте нагадування і повідомлення про досягнення цілей. Ваші зусилля буде винагороджено.

Huawei Band 6 Sports Image

Займайтесь спортом

Докладайте максимальних зусиль під час занять, а HUAWEI Band 6 подбає про решту. Оберіть будь-який з 96 режимів тренувань і відстежуйте частоту пульсу, кількість калорій і багато іншого. Усі ваші дані зберігають і аналізуються у вигляді зручних графіків, за допомогою яких можна відстежувати свій прогрес і задавати нові цілі.

Huawei Band 6 Helper Image

Персональний помічник

HUAWEI Band 6 – це не лише фітнес-трекер. За його допомогою ви зможете у більш ефективний спосіб взаємодіяти зі своїм телефоном. Переглядайте вхідні виклики та повідомлення, стежте за погодою, керуйте прослуховуванням музики7 або робіть фото за допомогою камери телефону8 – усе це на вашому зап’ястку.

Смарт годинники Huawei сумісні з усіма смартфонами Android та IOS

Huawei Band 6 Info QR-code

Носимі пристрої Huawei можна легко поєднати з пристроями на Android та IOS через додаток Huawei Health. Скануйте QR код та завантажте додаток звідси

Завантажте додаток безпечно за офіційним посиланням тут:

https://urldre.cloud.huawei.com/97J6mTfn5S
 1. Рівень насичення киснем стосується частки насиченого киснем гемоглобіну відносно загального гемоглобіну крові. Цей продукт не є виробом медичного призначення, і його не можна використовувати для діагностики, лікування та профілактики будь-яких захворювань. Функція може не підтримуватися в певних регіонах.
 2. Тривалість автономної роботи становить 14 днів за умов звичайного користування, а саме: моніторинг частоти пульсу та відстеження сну ввімкнено; екран ненадовго вмикають 200 разів на день, 50 повідомлень, 6 викликів і 3 нагадування на добу; тренування протягом 30 хвилин на тиждень. Дані надано лабораторією Huawei. Фактичні параметри залежать від умов використання.
 3. Порівняно з HUAWEI Band 4 Pro. Дані надано лабораторією Huawei.
 4. Наявність залежить від країни чи регіону. Функція доступна лише для ОС Android 6.0 і вище та iOS 12.0 і вище.
 5. Тривалість автономної роботи становить 10 днів за умов інтенсивного користування, а саме: моніторинг частоти пульсу та функцію HUAWEI TruSleep™ ввімкнено; екран ненадовго вмикають 500 разів на день, 50 повідомлень, 6 викликів і 3 нагадування на добу; тренування протягом 60 хвилин на тиждень. Дані надано лабораторією Huawei. Фактичні параметри залежать від умов використання.
 6. Ця функція не підтримується, якщо браслет з’єднаний зі смартфоном на базі iOS. Наявність залежить від країни чи регіону.
 7. Ця функція не підтримується, якщо годинник з’єднаний зі смартфоном на базі iOS.
 8. Ця функція підтримується лише у смартфонах з оболонкою EMUI версії 8.1 або вище і не підтримується, якщо годинник з’єднаний зі смартфоном на базі iOS.
 9. Цей продукт не є виробом медичного призначення, і його не можна використовувати для діагностики, лікування та профілактики будь-яких захворювань.
Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка зареєструйтесь
 
Або увійдіть/зареєструйтесь через соціальні мережі
Ще ніхто не залишив відгук.